Ми батка постарай се малко покажи мурафети......:offtopic:
Printable View
Илиан Арсенов - 156 SW jtd 105 сток - като гледам участващите коли ,сигурно ще съм най-бавен , важно е участие да има ..8-)
Валентин Вълов Алфа 156 5.7 би турбо чарджър 4x4+1 резервна
Тодор Пенчев - Alfa Romeo 156 1.9JTD 16V
къде го събра това 4 по 4 :)
Още един от бавните! :)
Красимир Събев - Алфа Ромео 33 1.7 8V
Венелин ПавловAlfa 156SW 1.9JTD 16V
И да отбележа, че съм платил таксата 20лв.
Ангел Демирев Алфа ромео 156 1,8 ТС 144с.с
Замфир Демирев-Алфа ромео 156 SW 1.9 JTD 116 c.c
Записванията за тайм атак нека приключат СЕГА
Благодаря на записалите се
Малко по-късно ще публикувам и групите с които ще карате.
Пожелавам приятни и безаварийни емоции на всички ви, та и на мен
След 30 мин - пускам групите. Нали на 11,09,2014 обещах, че ще ги публикувам
Ето и групите. Сложила съм им имена, че да е по весело
Група 1 - Мощните
11. Маджед Маджед - Алфа Ромео 145 2,0 турбо
12. Николай Николов - Фиат 131 2,0t
36.Валентин Вълов Алфа 156 5.7 би турбо чарджър 4x4
14.Илиян Илиев - Lancia Delta Integrale evo 600
15.Теодор Соколов - Алфа Ромео 145 3.0 24v
16.Иван Цветков - Lancia Dedra Integrale 16VT
Група 2 - 75-ците
21. Венцислав Петров Alfa Romeo 75 3.0 24V
22. Георги Пайчев Алфа Ромео 75 2,0 тс
23. Пламен Зашев - Алфа Ромео 75 3.0 V6 24
24. Деян Симеонов - Алфа Ромео 75 3.0 24v
25.Валери Карадимов - Алфа Ромео 75 1.8
Група 3 - Силничките
31. Олег Георгиев - Lancia Delta Integrale evo 500
32. Валентин Андреев - Lancia Delta Integrale evo 600
33. Иван Сираков - Alfa 155 1.8ts
34. Димитър Русинов - Алфа Ромео145 1.9 дизел
35. Радослав Христов - Алфа Ромео 146 1,9JTD
36. Радостин Иванов- Алфа Ромео 147 1.9 дизел
Група 4 - Шарена китка
41. Иван Ангелов - Алфа Ромео 156 SW 2.0 JTS
42. Антон Енев - Алфа Ромео 75-2.0 тс*
43. Стоян Иванов - Алфа ромео 156 1,8 т.с.
44. Никола Чолаков-Кайо,АР 156 ГТА или ГТ 3,2 V6
45.Ангел Демирев Алфа ромео 156 1,8 ТС 144с.с
46. Стилиан Куцаров - ALFA ROMEO GT 1.9 GTD
Група 5 - Шарена китка с женски привкус
51. Стефан Стоянов - Fiat Tipo 1.6
52.Райчо Василев - Фиат Браво 1.6 16в
53. Цветослава Иванова - Алфа ромео 146 1,9JTD
54. Пламен Костов - Fiat punto 1.2
55.Николай Манчев Фиат Гранде пунто 1.3mjt
56.Красимир Събев - Алфа Ромео 33 1.7 8V
Група 6 - Дизелите
61.Венелин Павлов - Алфа Ромео 156SW 1.9JTD 16V
62.Замфир Демирев-Алфа ромео 156 SW 1.9 JTD
63.Тодор Пенчев - Alfa Romeo 156 1.9JTD 16V
64.Илиан Арсенов - Алфа Ромео 156 SW jtd
65. Павел Кадев - Алфа Ромео 147 1.9 JTD mjet.Ducati Corse
Група 7 - ВАЗ група
71. Иван Петков ВАЗ 2107 1.7
72.Стоян Еров Лада 2101-1.6
73. Митко Николов - ВАЗ 2103 2,0
74. Maрио Ганчев - ВАЗ 2103 (1700cc)
75.Георги Ганчев - Ваз 2101
76. Димитър Стайков ВАЗ 2103 1,5
---------- Post added at 00:12 ---------- Previous post was at 00:08 ----------
Номерата които виждате пред името си са само за участието ви в тайм атак. При регистрация на участниците всеки получава номерче / което залепва на предното стъкло/ и гривна с същия номер която слага на ръката си. Съответствието на номера на колата и номера на водача, се следи от маршалите на пистата